PIELGRZYMKI NA KANONIZACJĘ

 

Wszyscy pielgrzymi będą mieli zagwarantowane miejsca
na Placu Świętego Piotra w pierwszym specjalnym sektorze
zarezerwowanym dla Księży Marianów.

 

Kapłani będą mieli przywilej koncelebrowania Mszy świętej
kanonizacyjnej z Papieżem Franciszkiem.

 
Jak wiadomo, dnia 5 czerwca br. odbędzie się kanonizacja ojca Stanisława Papczyńskiego. Na to historyczne wydarzenie marianie i kościół w Polsce czekali 300 lat. W związku z tym jak najserdeczniej zapraszamy do licznego udziału w uroczystościach kanonizacyjnych w Watykanie.
 
Na tę uroczystość są organizowane specjalne pielgrzymki w super promocyjnych cenach. Szczególnie polecamy jednodniową pielgrzymkę samolotową do Rzymu w dniu 5 czerwca oraz dłuższe pielgrzymki, w czasie których, jest zaplanowane zwiedzanie wielu najpiękniejszych miejsc Rzymu i Włoch. Przewidziane jest też przejście przez Drzwi Święte w bazylice św. Piotra oraz modlitwa przy grobie św. Jana Pawła II.
 
PIELGRZYMKA I - SPECJALNY SAMOLOT (CZARTER) do RZYMU
5 czerwca 2016, Cena: 1260 zł
Zbiórka na lotnisku Okęcie o godz. 3:00. Wylot do Rzymu o godz. 3:50. Przejazd do Watykanu; udział w Uroczystościach Kanonizacyjnych bł. O. Stanisława Papczyńskiego, przejście przez Drzwi Święte, modlitwa przy grobie Jana Pawła II. Po południu zwiedzanie Rzymu. Wieczorem przejazd na lotnisko i wylot z Rzymu o godz. 19:30. Przylot do Warszawy o godz. 22:00.
I wpłata przy zapisie: 400 PLN       II wpłata: do 5 maja – 860 PLN       (posiłki we własnym zakresie)
 
PIELGRZYMKA II, 2-8 czerwca 2016 (7 dni), Cena: 2580 zł
MANOPPELLO – SAN GIOVANNI ROTONDO – MONTE SANT’ANGELO – RZYM – ORVIETO – ASYŻ
 
1 dzień – czwartek, 2 czerwca, WARSZAWA – RZYM – MANOPPELLO
Zbiórka na lotnisku Okęcie o godz. 11.20, Przelot liniami ALITALIA do Rzymu. Przejazd autokarem w okolice Manoppello. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
2 dzień – piątek, 3 czerwca, MANOPPELLO – SAN GIOVANNI ROTONDO – MONTE SANT’ANGELO
Nawiedzenie Sanktuarium Świętego Oblicza w Manoppello. Przejazd do S. G. Rotondo. Zwiedzanie miejsc związanych z postacią św. Ojca Pio. Przejazd do Monte Sant’Angelo. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień – sobota, 4 czerwca, MONTE SANT’ANGELO – RZYM
Zwiedzanie Sanktuarium św. Michała Archanioła. Przejazd do hotelu w ok. Rzymu: zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
4 dzień – niedziela, 5 czerwca, RZYM
Przejazd do Watykanu; udział w Uroczystościach Kanonizacyjnych bł. O. Stanisława Papczyńskiego. Po południu zwiedzanie Rzymu antycznego (Koloseum, Forum Romanum, Kapitol), powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
5 dzień – poniedziałek, 6 czerwca, RZYM
Rano dalszy ciąg zwiedzania Wiecznego Miasta: Bazylika św. Piotra; Rzym barokowy: Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Msza św. dziękczynna w Bazylice M. B. Zatybrzańskiej, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
6 dzień – wtorek, 7 czerwca, RZYM – ORVIETO – ASYŻ – RZYM
Przejazd do malowniczo położonego Orvieto; zwiedzanie katedry z Relikwiami Cudu Eucharystycznego. Przejazd do Asyżu, nawiedzenie bazylik: św. Franciszka i św. Klary; powrót do hotelu w ok. Rzymu, obiadokolacja, nocleg.
7 dzień – środa, 8 czerwca, RZYM – WARSZAWA
Po wczesnym śniadaniu, wyjazd na lotnisko. Powrót do Warszawy o godz. 12.35
I wpłata przy zapisie: 700 PLN       II wpłata: do 5 maja – 1880 PLN
 
PIELGRZYMKA III, 4-7 czerwca 2016 (4 dni), Cena: 1980 zł
RZYM – ASYŻ – MENTORELLA
 
1 dzień – sobota, 4 czerwca, WARSZAWA – RZYM
Zbiórka na lotnisku Okęcie. Wylot do Rzymu o godz. 12.20. Lądowanie godz. 14.45. Przejazd autokarem do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień – niedziela, 5 czerwca, RZYM
Śniadanie, przejazd do Watykanu; udział w Uroczystościach Kanonizacyjnych bł. O. Stanisława Papczyńskiego. Po południu zwiedzanie Rzymu; powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień – poniedziałek, 6 czerwca, RZYM – ASYŻ – RZYM
Przejazd do Asyżu, nawiedzenie Bazyliki św. Franciszka oraz Bazyliki św. Klary. Powrót do Rzymu. Msza św. dziękczynna w Bazylice Matki Bożej Zatybrzańskiej, obiadokolacja, nocleg.
4 dzień – wtorek, 7 czerwca, RZYM – MENTORELLA – WARSZAWA
Po śniadaniu wyjazd do sanktuarium Maryjnego w Mentorelli, gdzie często pielgrzymował św. Jan Paweł II. Przejazd na lotnisko. Wylot o godz. 15.25. Powrót do Warszawy 17.55.
I wpłata przy zapisie: 500 PLN       II wpłata: do 5 maja – 1480 PLN
 
Programy obejmują: przelot na trasie Warszawa – Rzym – Warszawa; przejazdy autokarem we Włoszech (klimatyzacja); noclegi w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami; śniadania i obiadokolacje; opiekę pilota i opiekę duszpasterską; ubezpieczenie NNW i KL.
 
Osoby zainteresowane uczestnictwem w uroczystościach kanonizacyjnych prosimy o kontakt z Biurem:
 

MARIANUM TRAVEL
Biuro Pielgrzymkowe Księży Marianów
ul. Św. Bonifacego 9, 02-914 Warszawa
pielgrzymki@marianum.pl   www.pielgrzymki.org.pl
tel. 22 833 74 05, 22 651 90 29

Wydawnictwo katolickie PROMIC Centrum Formacji Maryjnej Salvatoris Mater Oremus - czasopismo religijne Słowo Wśród Nas - czasopismo katolickie
© Stowarzyszenie Pomocników Mariańskich 2016
Tworzenie stron internetowych ActivePC